Zgłoszenie - młodzież

Cześć! Jeśli jesteś na tej stronie to pewnie oznacza, że chcesz się zgłosić do projektu “Zaloguj się do działania”, który zaczyna się w Gminie Strzyżów już w sierpniu 2015, wyjazdowym szkoleniem dla gimnazjalistek i gimnazjalistów. Aby się zgłosić wypełnij wszystkie pola formularza, który jest poniżej. Pamiętaj, że liczy się nie tylko kolejność, ale i treść zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, albo problemy techniczne skontaktuj się z nami: fundacja@dobrezycie.org lub 609-08-13-13 (możesz wysłać SMS - oddzwonimy do Ciebie).

Na poniższe pytania możesz odpowiedzieć w kilku zdaniach. Jeśli masz ochotę - napisz więcej. Chcemy Cię lepiej poznać.

Podaj 6-cyfrowy numer, bez żadnych dodatkowych znaków.
Możesz wybrać jedną lub więcej odpowiedzi.
Czy organizowałaś/-eś już kiedyś wydarzenie lub inicjatywę? Napisz o tym krótko.
Czy masz jakiś pomysł na działania w Twojej szkole lub miejscowości? Co chcesz zmienić lub zrobić?
Napisz nam o swoich (potencjalnych) trudnościach i potrzebach, a postaramy się wziąć je pod uwagę w organizacji zajęć.

Twoje dane osobowe zamieszczone w powyższym formularzu zostaną wykorzystanie tylko i wyłącznie na potrzeby projektu “Zaloguj się do działania”. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby projektu “Zaloguj się do działania”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

CAPTCHA
To pytanie upewnia się, że jesteś człowiekiem i zapobiega automatycznej wysyłce spamu.
2 + 0 =
Prosimy o rozwiązanie powyższego równania i wpisanie wyniku, np. dla 1 + 3 = wpisujemy 4