Słowa to nie wszystko – debatujemy po nowemu

Zapraszamy na debatę o życiu na wsi i w małych miejscowościach, która będzie prowadzona w innowacyjnej formule: SŁOWA TO NIE WSZYSTKO. Odbędzie się ona 5 listopada 2018, w godz.: 17.00-19.30 w Rzeszowie, w Klubie Akademickim IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem i aktywnym wpływaniem na otoczenie.

Jakie są nasze lokalne społeczności? Jakie mogłyby być? Jak żyje nam się na wsi lub w naszej małej miejscowości? Jakie są nasze wyzwania, cele, marzenia? Co możemy zrobić? Jak zmieniać, by robić to skutecznie? Skąd czerpać motywację, inspirację? Co innego chodzi Ci po głowie? Co masz w sercu? Porozmawiajmy o tym. Po nowemu.

SŁOWA TO NIE WSZYSTKO to pogłębiona dyskusja angażująca ciało, emocje, wyzwalająca kreatywność, wewnętrzną mądrość i motywację, otwartość oraz synergię. Pozwala inaczej spojrzeć na siebie, innych i otaczającą nas przestrzeń, tworzy pole do patrzenia z różnych perspektyw i poszukiwania nowych rozwiązań. To zupełnie nowa forma debaty, stworzona przez Olę Chodasz, trenerkę i prezeskę naszej Fundacji, z pasji do poruszania świata, na bazie jej specjalizacji w dwóch dziedzinach: dramie i facylitacji.

Podczas debaty przewidujemy robienie zdjęć oraz skromny, domowy poczęstunek.

Zapisz się na debatę – dzięki temu przygotujemy się na odpowiednią liczbę osób.

A co tuż po debacie?

Po debacie opowiemy krótko o Akademii Animacji Lokalnej. To program edukacyjno-społeczny, a jego druga i ostatnia edycja rusza już w grudniu. Jest skierowany do osób pracujących z dziećmi i młodzieżą – nie tylko nauczycieli, także dla pracowników placówek kulturalnych, wychowawczych i innych instytucji, dla pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz osób działających niezależnie.

Będzie także możliwość dyskusji w kuluarach oraz odbycia rozmowy rekrutacyjnej do Akademii Animacji Lokalnej (dla osób, które wcześniej zgłoszą się przez formularz).

ZGŁOSZENIE na debatę 5 listopada

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zgodnie z art. 9 w zw. z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27-04-2016 r. wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie” z siedzibą w Lutczy 994, 38-116 Gwoźnica Górna, KRS: 0000382888 w celu realizacji projektu „Aktywni lokalnie” oraz zgadzam się na ich udostępnienie do celów monitoringu i kontroli przeprowadzanych na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ewaluacji. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w szczególności nie jest obowiązkowe na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w projekcie. Państwa dane osobowe zamieszczone w powyższym formularzu zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby projektu „Aktywni lokalnie”.
CAPTCHA
To pytanie upewnia się, że jesteś człowiekiem i zapobiega automatycznej wysyłce spamu.
3 + 7 =
Prosimy o rozwiązanie powyższego równania i wpisanie wyniku, np. dla 1 + 3 = wpisujemy 4