Open Space Technology i Networking

Jump to Podcast File.
Pobierz plik

Opis

Aleksandra Chodasz

Facylitatorka, trenerka umiejętności społecznych rekomendowana przez PTP i STOP, prezeska Fundacji Rozwoju „Dobre Życie”. Tworzy i prowadzi debaty, interaktywne spektakle i warsztaty które integrują oraz podnoszą kompetencje interpersonalne, pomagają zobaczyć wyzwania w nowym świetle i kolektywnie poszukiwać rozwiązań. Od kilkunastu lat uczy dramy (www.ola.chodasz.pl) dzieląc się narzędziami, entuzjazmem i wspierając trenerów i coachów w jej wykorzystaniu. Od kilku lat stosuje Open Space Technology w pracy ze społecznościami, samorządami, organizacjami pozarządowymi i biznesem.

Jadwiga Marciniec

Networker z zamiłowania i praktyki. Zawodowo związana z działami handlowymi w branżach IT, outsourcingu i organizacji wydarzeń biznesowych. Od wielu lat aktywnie działa również na rzecz społeczności Gminy Sędziszów Małopolski inicjując oddolne projekty – w tym celu stworzyła nieformalną Grupę Inicjatyw Różnych. Obecnie zaangażowana w rozwój Fundacji Pro Spe zapewniającej wsparcie finansowe i rzeczowe na rzecz dzieł polskich misjonarzy w Gruzji. Dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie dobrych praktyk stosowania networkingu jako narzędzia budowania relacji międzysektorowych.

Podcast został nagrany w ramach projektu „Aktywni lokalnie”, który jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Partnerami projektu w 2019 roku są Gmina Krasne i Gmina Strzyżów.