#mlodziezdziala

Wiemy, że każdy kto ma pomysły, ma też potencjał do ich realizacji. Tak jest zbudowany świat! Nie ukrywaj swoich pomysłów! Otwórz się na codzienne wyzwania swojej społeczności. Pragniemy razem z Tobą skutecznie zmieniać rzeczywistość i uczyć się nowych rzeczy, świetnie się przy tym bawiąc. Jesteśmy pewni, że i w Tobie kryją się niezwykłe talenty. Chcemy je poznać! Ty masz pomysły - my mamy narzędzia. Połączmy nasze siły! Zalogujmy się do działania!

To jest projekt dla Ciebie! Zgłoszenia przyjmujemy już teraz, startujemy wyjazdem w sierpniu 2015

 • Jeśli chodzisz do klasy I lub II gimnazjum w miejscowościach Dobrzechów, Godowa, Grodzisko, Strzyżów, Wysoka Strzyżowska, Żarnowa lub Żyznów
 • Jeśli dostrzegasz w swoim otoczeniu (szkole lub miejscu zamieszkania) zjawiska, które Cię denerwują
 • Jeśli masz pomysły i potencjał do działania na rzecz swojego otoczenia
 • Jeśli kręcą Cię nowoczesne technologie i techniki komunkacji międzyludzkiej
 • Jeśli lubisz krecić filmiki, pstrykać foty, robić happeningi i inne ciekawe rzeczy
 • Jeśli chcesz poznać nowych ludzi, aktywnie i twórczo spędzić czas
 • Jeśli jesteś otwarty na nowe pomysły i niestandardowe rozwiązania
 • Jeśli chcesz (jeszcze lepiej) poznać samego siebie oraz swoich przyjaciół, znajomych i otoczenie

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na minimum trzy pytania - To jest projekt dla Ciebie! Zaloguj się do działania!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zobacz terminy szkoleń wyjazdowych i ramy czasowe projektu.

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w Twojej szkole (zapytaj nas o termin), a jeśli już na nim byłeś/byłaś to... wypełnij zgłoszenie! Uwaga, zgłoszenia przyjmujemy tylko do 30 maja 2015 roku.

Po wypełnieniu zgłoszenia przynieś do sekretariatu Twojej szkoły, nie później niż 2 czerwca 2015 do godz. 10.00, podpisane dokumenty:

Wszystkie trzy dokumenty są obowiązkowe. Bez nich Twoje zgłoszenie nie będzie mogło być wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona.

Dlaczego warto zalogować się do działania?

 • Zero nudy - uczestniczysz w aktywnych, twórczych i efektywnych działaniach, pracujesz ciekawymi metodami (drama, storytelling, open space, fotografia, film);
 • Radość działania - robisz coś, czego nigdy nie robiłeś lub wahałeś się; robisz tak po prostu dla siebie, a jednocześnie dla innych;
 • Nieprzerwanie nowe doświadczenia - uczysz się rzeczy, które przydadzą Ci się w szkole i w życiu (planowanie pracy, podział zadań w grupie, efektywna współpraca, rozpoznawanie potencjału swojego i innych, dogadywanie się, rozwiązywanie konfliktów i problemów, budowanie pozycji w grupie, itp.);
 • Wyznaczysz swoje cele rozwojowe - w ich realizacji pomoże Ci coach i trenerki;
 • Certifikat - zdobedziesz swój pierwszy lub kolejny certyfikat wpisujący się w europejskie standardy edukacji pozaformalnej. Certyfikat przyda Ci się w przyszłości np. starajac się o wolontariat, staż lub miejsce pracy.
 • Współpraca z ekspertami nakręconymi na działanie - zajęcia prowadzą osoby doświadczone i pełne pasji, które realizują projekt, bo wierzą, że jest on potrzebny i może wiele zmienić w Twojej okolicy i w Twoim życiu.

Organizatorem i realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju “Dobre Życie”, która ma na koncie wiele sukcesów, w tym z zakresu edukacji obywatelskiej młodzieży. Zobacz co do tej pory zrobiliśmy z młodzieżą w Jarosławiu, Krośnie i Strzyżowie i dołącz do nas!

Nie czekaj! Zgłoś się! Działaj dla siebie, dla innych, dla nas wszystkich! Zaloguj się do działania!