Szkolenie dla pracujących z młodzieżą

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z aktywnych metod i technik pracy z młodzieżą, które odbędzie się w dniach 7 i 9 listopada 2016 (poniedziałek i środa), w godz. 15.30-20.00 w Strzyżowie. Pracujemy warsztatowo, zapraszając do udziału w szeregu gier i ćwiczeń, które są następnie omawiane. Będzie też czas na wzajemną inspirację i wymianę.

Jak wziąć udział? Wypełnij zgłoszenie.

Co zyskasz dzięki szkoleniu

Dobrze i twórczo spędzisz czas, w tym:

  • podzielimy się z Tobą sprawdzonymi grami i ćwiczeniami aktywizującymi młodzież oraz podstawami metod jakie stosujemy, w tym drama, open space, tutoring;
  • dowiesz się jak i kiedy stosować skuteczne narzędzia komunikacyjne, by pomagać zespołom młodzieżowym, z którymi działasz (pytania coachingowe, informacje zwrotne);
  • wzmocnisz swoje kompetencje pracy z grupą, będziesz mogła/mógł uatrakcyjnić prowadzone przez Ciebie zajęcia i spotkania dla młodzieży;
  • wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestniczącymi, którym, jak Tobie, zależy na rozwoju i aktywności społecznej i publicznej młodzieży.

Oprócz profesjonalnie prowadzonego szkolenia zapewniamy również materiały edukacyjne, w tym drukowaną wersję publikacji "Aktywne metody pracy z młodzieżą", wydaną przez Fundację w 2016 roku, poczęstunek i zaświadczenie udziału.

Kto prowadzi szkolenie

Aleksandra Chodasz – licencjonowana trenerka umiejętności społecznych, superwizorka dramy; ma wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, społecznościami oraz w uczeniu osób dorosłych; jest założycielką i prezeską Fundacji "Dobre Życie".

Beata Piech – pasjonatka pracy z młodzieżą, obecnie tutorka dwóch zespołów teatralnych (w Wiśniowej i Strzyżowie) oraz uczestniczka szkoły trenerskiej; od kilku lat z powodzeniem stosuje w swojej pracy dramę.

Czy mogę wziąć udział

Ze względu na założenia projektowe szkolenie kierujemy do osób dorosłych pracujących z młodzieżą, głównie w gminach Strzyżów, Wiśniowa i w okolicach, mających lub chcących mieć wpływ na zwiększenie społecznej i publicznej aktywności młodzieży w szkołach, Młodzieżowej Radzie Miejskiej i otoczeniu. Zapraszamy nauczycieli, działaczy lokalnych, członków organizacji pozarządowych, animatorki i animatorów, pracowniczki i pracowników placówek kulturalnych, wychowawczych i innych instytucji. Zapraszamy zarówno osoby doświadczone jak i rozpoczynające swoją pracę z młodymi ludźmi. Proponowane ćwiczenia oraz interakcje jakie będą między nami wszystkimi z pewnością będą wartościową inspiracją bez względu na lata praktyki. Jeśli jesteś osobą spoza Podkarpacia zainteresowaną naszymi szkoleniami napisz do trenerki i prezeski Fundacji, Aleksandry Chodasz: achodasz@dobrezycie.org

O udziale decyduje kolejność i treść zgłoszeń. Planujemy, że w szkoleniu weźmie udział 16 osób.

Gdzie dokładnie odbędzie się szkolenie

Szkolenie odbędzie się w Galerii Miejskiej w Strzyżowie przy ulicy Rynek 15 (I piętro, budynek „Calvados”). Sala została użyczona przez Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej im. Zygmunta Leśniaka, któremu serdecznie dziękujemy za kolejny rok współpracy na rzecz młodzieży i innych mieszkańców.

Wydarzenia realizowane w ramach projektu “Aktywni lokalnie”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, a także ze środków partnerów projektu: Gminy Strzyżów i Gminy Wiśniowa.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, albo problemy techniczne skontaktuj się z nami: fundacja@dobrezycie.org lub 609-08-13-13.

Podaj 6-cyfrowy numer, bez żadnych dodatkowych znaków.

Twoje dane osobowe zamieszczone w powyższym formularzu zostaną wykorzystanie tylko i wyłącznie na potrzeby projektu „Aktywni lokalnie”. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby projektu “„Aktywni lokalnie”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

CAPTCHA
To pytanie upewnia się, że jesteś człowiekiem i zapobiega automatycznej wysyłce spamu.
1 + 7 =
Prosimy o rozwiązanie powyższego równania i wpisanie wyniku, np. dla 1 + 3 = wpisujemy 4