Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Open Space – młodzież przyszłości

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji innej niż wszystkie:

Młodzież przyszłości
Od dyskusji do zmian w edukacji, polityce, biznesie i sferze społecznej
4 marca 2016, godz. 10.00-15.00
Uniwersytet Rzeszowski, ul. Pigonia 1, budynek A0, hall główny

Jeśli ważne jest dla Ciebie aktywizowanie młodzieży i stwarzanie jej przyjaznych warunków do rozwoju, pracy i działań na rzecz otoczenia nie może Cię zabraknąć! Razem zaplanujmy dziś lepszą przyszłość dla młodzieży i Podkarpacia.

Kto będzie

W „konferencji” weźmie udział około 100 osób z różnych środowisk działających na rzecz młodzieży w tym przedstawiciele i przedstawicielki: samorządów, organizacji pozarządowych, instytucji i placówek edukacyjnych, młodzieży szkolnej, organizacji studenckich, inkubatorów przedsiębiorczości, firm, aniołów biznesu i mediów. Bądź i Ty! Zapraszamy!

Program

Program stworzymy na miejscu - wszyscy razem. Nie będzie wykładów ekspertów, przydługich przemówień, ani czekania na przerwę.

Dzięki temu, że wydarzenie będzie prowadzone metodą Open Space:

  • Każdy może zgłosić temat, a więc będzie przestrzeń na dyskusję nad każdą sprawą, która jest dla Ciebie ważna;
  • Praca w małych grupach i możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy grupami (każdy może wziąć udział w około 3 do 10 ciekawych dyskusji);
  • Pisemne raporty z każdej grupowej dyskusji dostępne dla każdego;
  • Poznanie wielu ciekawych ludzi;
  • Realne plany wspólnych inicjatyw.

Jedno spotkanie – tysiąc możliwości!

Jeśli chcesz się podzielić swoimi pomysłami lub pomóc w organizacji wydarzenia, prosimy o kontakt: Aleksandra Chodasz: 609-08-13-13, achodasz@dobrezycie.org

Udział w Open Space jest bezpłatny.

Dlaczego organizujemy Open Space o młodzieży

Od początku działalności Fundacji Rozwoju „Dobre Życie” wierzymy, że młodzi ludzie dla dobra swojej wspólnoty lokalnej mogą dokonywać spektakularnych rzeczy. Naszym zdaniem warto ich w tym wspierać. Po to, żeby rozwijali w sobie samodzielność i przedsiębiorczość, by kształtowali siebie jako odpowiedzialni obywatele i obywatelki. Wiemy, że nie zawsze jest to łatwe, i że warto poszukiwać nowych rozwiązań, wymieniać się doświadczeniami i inspirować. Chcemy włączyć jak najwięcej osób z różnych środowisk do dyskusji i działań wokół tematyki młodzieżowej. Dlatego zapraszamy do aktywnego udziału w „konferencji” 4 marca 2015.

Jeżeli chcesz się zainspirować lub podzielić swoją wiedzą i pomysłami - przyjdź! Udział jest bezpłatny (wymagana rejestracja)

Prowadzenie: Kinga Bujalska, Aleksandra Chodasz, Roman Warkocz.

Organizacja: Fundacja Rozwoju „Dobre Życie”: Aleksandra Chodasz, Beata Piech, Katarzyna Malec, Monika Curyło, Ewelina Jurasz, Andrzej Łapkowski, Anna Wójcik. Uniwersytet Rzeszowski: dr Anna Kołomycew, dr Anna Pięta-Szawara.

Zdjęcia w tekście są autorstwa Alicji Hałasz (wykonane podczas Open Space w Katowicach pn. "Ogrody przedsiębiorczości - jak wspólnie rozwijać innowacje w aglomeracji.") i Andrzeja Łapkowskiego (wykonane podczas treningu kompetencji społecznych i obywatelskich dla młdozieży prowadzonego przez nasza Fundację).

W zaplanowanie Open Space’a włączyło się także 20 innych osób. Stworzyliśmy krótki raport z naszego spotkania.


Wydarzenie organizowane przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie” w partnerstwie z Uniwersytetem Rzeszowskim, Europe Direct-Rzeszów i Eurodesk jako element projektu „Zaloguj się do działania”. Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Partnerem projektu jest Gmina Strzyżów i islandzka firma Ildi.

Patroni medialni:

Formularz zgłoszenia

Twoje dane osobowe zamieszczone w poniższym formularzu zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby organizacji Open Space. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby organizacji Open Space, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).