Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Drama, coaching, open space - szkolenie dla dorosłych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z aktywnych metod i technik pracy z młodzieżą, które odbędzie się 28 listopada, w godz. 9.30-18.00, w Strzyżowie. Pracujemy warsztatowo, zapraszając do udziału w szeregu gier i ćwiczeń, które są następnie omawiane. Będzie więc intensywnie i inspirująco!

Jak wziąć udział? Wypełnij zgłoszenie.

Co zyskam dzięki szkoleniu

  • poznam w praktyce podstawy nowoczesnych metod rozwijających młodzież (drama, open space);
  • dowiem się jak i kiedy stosować skuteczne narzędzia komunikacyjne (pytania coachingowe, kwadrat rozwoju wartości i osobowości);
  • wzmocnię swoje kompetencje pracy z grupą, jak również motywujące i komunikacyjne;
  • wymienię się doświadczeniami z zakresu pracy z młodzieżą, w szczególności w kontekście wykorzystania poznanych narzędzi do pobudzania aktywności społecznej i publicznej młodych.

Oprócz profesjonalnie prowadzonego szkolenia zapewniamy również materiały edukacyjne, poczęstunek i zaświadczenie udziału.

Kto prowadzi szkolenie

Aleksandra Chodasz i Beata Kozicka – trenerki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą oraz uczenia i rozwoju osób dorosłych.

Czy mogę wziąć udział

Szkolenie kierujemy głównie do osób, które pracują z młodzieżą w gminie Strzyżów (Podkarpacie) i jej okolicach oraz mają lub chcą mieć wpływ na zwiększenie społecznej i publicznej aktywności młodzieży w szkołach, Młodzieżowej Radzie Miejskiej i otoczeniu.

O udziale decyduje kolejność i treść zgłoszeń. W szkoleniu może wziąć udział 16 osób.

Gdzie dokładnie odbędzie się szkolenie

Szkolenie odbędzie się w Galerii Miejskiej w Strzyżowie przy ulicy Rynek 15 (I piętro, budynek „Calvados”).

Szkolenie jest bezpłatne dzięki współfinansowaniu projektu „Aktywny Strzyżów” przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Partnerem projektu jest Gmina Strzyżów.