Zapraszamy na szkolenie kompetencji rodzicielskich

W ramach projektu “Aktywni lokalnie” zapraszamy rodziców z gmin Wiśniowa i Strzyżów na bezpłatne szkolenie z kompetencji rodzicielskich. Szkolenie poprowadzą trenerki umiejętności psychospołecznych z Fundacji Rozwoju „Dobre Życie”, Beata Kozicka i Katarzyna Malec - osoby z wykształceniem i doświadczeniem pedagogicznym, coachingowym, matki.

Terminy do wyboru

  • 21.10.2017, godz. 10.00 - 12.30, Jazowa, w Domu Ludowym (gmina Wiśniowa)
  • 21.10.2017, godz. 14.30 - 17.00, Strzyżów, w Galerii Miejskiej przy ulicy Rynek 15 (budynek „Calvados”, I piętro).

Program i korzyści dla uczestniczących

  • ćwiczenia i dyskusje, które pomogą w lepszym rozumieniu siebie i dzieci,
  • rozpoznawanie potrzeb i emocji dziecka oraz adekwatne reagowanie na nie,
  • doskonalenie umiejętności skutecznej rozmowy i udzielania dziecku budujących informacji zwrotnych,
  • dobre i pożyteczne spędzenie razem czasu, by móc coraz lepiej dogadywać się z dziećmi, być dla nich pomocnym w trudnych sytuacjach, oraz mieć większą satysfakcję z ich wychowania.

Udział rodziców jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, skontaktuj się z koordynatorem projektu, Beatą Piech: bpiech@dobrezycie.org lub 501-253-932.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Gminy Strzyżów i Gminy Wiśniowa. Projekt realizuje Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacja im. Jana Grudysza.
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w bezpłatnym warsztacie dla rodziców. Dane osobowe zamieszczone w formularzu zostaną wykorzystanie tylko i wyłącznie na potrzeby organizacji warsztatu.

Podaj 6-cyfrowy numer, bez żadnych dodatkowych znaków.

Twoje dane osobowe zamieszczone w powyższym formularzu zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby projektu „Aktywni lokalnie”. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby projektu “Aktywni lokalnie”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

CAPTCHA
To pytanie upewnia się, że jesteś człowiekiem i zapobiega automatycznej wysyłce spamu.
4 + 0 =
Prosimy o rozwiązanie powyższego równania i wpisanie wyniku, np. dla 1 + 3 = wpisujemy 4