Listopad 2015

Szkolenia z narzędzi pracy z młodzieżą

Nasze szkolenia to wiele ćwiczeń i gier, przestrzeń do dyskusji oraz profesjonalne, pełne pasji podejście wykwalifikowanych trenerek, które stosują w codziennej pracy metody, których uczą; Zawsze dostajesz materiały szkoleniowe i zaświadczenie.

Zapraszamy do Strzyżowa na dwa bardzo ciekawe warsztaty. Oba bezpłatne. To ostatnie wolne miejsca, więc zgłoś się jak najszybciej!

  1. LAST MINUTE – mamy jedno miejsce na zajęcia z dramy, coachingu, metody projektowej i Open Space – gry i ćwiczenia do wykorzystania w pracy z młodzieżą. Jest to cykl 3 spotkań (łącznie 20 godz. dydaktycznych). Najbliższe spotkanie już w sobotę, 14 listopada, kolejne 15 grudnia i 19 stycznia 2016. Obecność obowiązkowa na wszystkich trzech spotkaniach.
  2. Drama, coaching i Open Space – szkolenie jednodniowe 28 listopada. Poprowadzimy kilka ćwiczeń wraz z omówieniami – będziesz mógł je później stosować we własnej pracy z młodzieżą i sprawdzisz, czy chcesz się dalej szkolić w tych metodach.

Debata dla młodzieży i mieszkańców Gminy Strzyżów

Zapraszamy na podsumowanie projektu „Aktywny Strzyżów” połączone z debatą o współpracy zatytułowaną „Mieszkańcy – Biznes – władza”. 19 listopada, godz. 16.00 w Piwnicach pod Calvadosem.

Freestyle łączy pokolenia - warsztaty z Dolarem i Ziętkiem

Zapraszamy młodzież i seniorów z Niebylca, Strzyżowa i okolic na warsztaty ze znanym polskim raperem Dolarem i reżyserem teatralnym Arkadiuszem Ziętkiem. Tworzymy międzypokoleniowe widowisko teatralno-muzyczne i poszukujemy osob chcących nauczyć się improwizacji w śpiewie, pisać teksty piosenek. Będzie to doskonała okazja, by spojrzeć na rap jako kontynuację folklorystycznych przyśpiewek. Brzmi ciekawie? To na pewno wyjdzie! 14 i 15 listopada w Niebylcu.