Szkolenia

Zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym, w tym pracujących z grupami i społecznościami do udziału w szkoleniach Fundacji Rozwoju „Dobre Życie” realizowanych we współpracy z firmą Trener Dramy Aleksandra Chodasz.

Organizujemy szkolenia otwarte oraz szkolenia na zamówienie (m.in. z budowania zespołów pracowniczych i klasowych, komunikacji, motywowania, przywództwa, rozwiązywania konfliktów, zastosowania metody dramy w szkołach, firmach i w pracy ze społecznościami, metody projetowej oraz zaangażowania pracowników w działalność prospołeczną, w tym w wolontariat kompetencji). Specjalizujemy się w wykorzystaniu aktywnych metod oraz pracy na procesie, czyli elastycznym dopasowywaniu programu i metod szkolenia do potrzeb i dynamiki grupy dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Fundacja Rozwoju "Dobre Życie" może być również partnerem w projektach organizowanych przez inne instytucje - zapewnia wówczas pomoc w stworzeniu koncepcji projektu i realizację autorskich szkoleń na najwyższym poziomie. Oferujemy też pomoc organizacyjną na terenie Podkarpacia w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych. Zapraszamy, by poznać nas w działaniu!

Każdy z naszych trenerów jest ekspertem i praktykiem. Ma wykształcenie i wieloletnią praktykę w prowadzeniu szkoleń, stosuje w swoich codziennych działaniach aktywne, twórcze metody, w tym dramę stosowaną i teatr. Nasz zespół także uczy ich zastosowania – na uczelniach, w organizacjach pozarządowych, szkołach trenerskich oraz placówkach oświatowych i wychowawczych.

Zapraszamy do kontaktu: Aleksandra Chodasz, tel. 0-609-08-13-13, achodasz@dobrezycie.org