Międzypokoleniowe szooł i raport z debaty

Dzień dobry,

Przesyłamy drugie wydanie biuletynu Fundacji Rozwoju “Dobre Życie” i zapraszamy do skorzystania z naszych ostatnich i jakże ciekawych grudniowych działań.

“Między nami szoooł” - międzypokoleniowe widowisko w Niebylcu i Strzyżowie

Zapraszamy 12 i 13 grudnia br. do Strzyżowa i Niebylca na widowisko teatralno-muzyczne “Między nami szoooł”. Spektakl powstał dzięki zaangażowaniu 50 osób, młodzieży i seniorów z gmin Niebylec i Strzyżów. Nad całościa czuwały animatorki teatru ze społecznością i utytułowani artyści: reżyser Arkadiusz Ziętek oraz muzyk Tomasz “Dolar” Dymek. Widowisku będzie towarzyszyła premiera teledysków do regionalnych piosenek i wystawa zdjęć autorstwa Aliny Bąk i Andrzeja Łapkowskiego, którzy uchwycili wiele ciekawych momentów z naszych międzypokoleniowych spotkań i twórczych działań.

Zapraszamy w sobotę 12 grudnia do Strzyżowa lub w niedzielę 13 grudnia do Niebylca. Spektakle odbędą się o godz. 17.00. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji: http://dobrezycie.org/lepiej-razem-2015/zaproszenie-widowisko

Raport z debaty w Strzyżowie

Zapraszamy do pobrania z naszej strony bezpłatnego raportu z debaty mieszkanek i mieszkańców Gminy Strzyżów wzbogaconego o nasze rekomendacje obywatelskie. Okazuje się, że ludzie pomimo wielu obowiązków chcą rozmawiać i spotykać się w gornie pozarodzinnym, nawet jeśli są z innych środowisk i w zupełnie różnym wieku. Publikację tę szczególnie polecamy osobom, które chciałyby organizować w swoim środowisku lokalnym spotkania z mieszkańcami oraz wszystkim działającym lub chcącym działać na rzecz swoich społeczności lokalnych. Więcej informacji i raport: http://dobrezycie.org/raport-debata


Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Fundacji Rozwoju “Dobre Życie”
P.S. Aby być z nami na bieżąco dołącz do nas na FB: http://www.facebook.com/FundacjaDobreZycie